Statystyki

Odwiedza nas 24 gości oraz 0 użytkowników.

Odsłon artykułów:
950385

 

 

 

 

Wykonywanie Odbiorczych I Okresowych Sprawdzań Instalacji Niskiego Napięcia Oraz Wykonywania Innych Pomiarów

 

Fryderyk Łasak

 


Cena: 33zł NOWOŚĆ

 

 

Poradnik

Wyłączniki wysokiego napięcia od 72,5 do 800 kV Rozwój, budowa i właściwości eksploatacyjne

 

Paweł Budziński

 

Książka zawiera opis wyłączników wysokiego napięcia , przedstawia kolejne etapy rozwoju techniki wyłącznikowej od jej początków do współczesności. Książka przeznaczona jest dla ludzi zajmujących się eksploatacją i serwisem aparatury wysokiego napięcia oraz projektowaniem stacji elektroenergetycznych.

 

Cena: 33 zł NOWOŚĆ

 

 

 

Egzamin Kwalifikacyjny

Grupa 1 urządzenia, instalacje i sieci elektroenergetyczne

Kurs przygotowawczy

 

Radosław Lenartowicz

Witold Zdunek

 

Książka zawiera podstawową wiedzę dla osób wykonujących prace przy eksploatacji urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych w zakresie obsługi , konserwacji, napraw, montażu i kontrolno-pomiarowym. Pozycja niezbędna dla nauki do egzaminów kwalifikacyjnych na stanowiskach eksploatacji i dozoru (E i D). Niniejsza pozycja obejmuje swym zakresem całą tematykę egzaminacyjną.

 

Cena:  50 zł

 

 

 

Badania i pomiary elektroenergetyczne dla praktyków

 

Władysław Orlik

 

Książka przedstawia zagadnienia dotyczące prób i pomiarów odbiorczych i eksploatacyjnych (okresowych) urządzeń i instalacji elektroenergetycznych w oparciu o aktualne normy i przepisy. Zawiera zasady ich wykonywania, stosowane metody i przyrządy. Jest odpowiednią pozycją dla osób zajmujących się pracami pomiarowo-kontrolnymi.

 

Cena: 56 zł

 

 

 

Egzamin kwalifikacyjny elektryków (D i E)

w pytaniach i odpowiedziach

 

Jan Strojny

Zeszyt 5

Urządzenia, instalacje i sieci elektroenergetyczne o napięciu nie wyższym niż 1 kV

 

Cena: 15 zł

 

 

 

Egzamin kwalifikacyjny elektryków (D i E)

w pytaniach i odpowiedziach

 

Jan Strojny

Zeszyt 6

Urządzenia, instalacje i sieci elektroenergetyczne o napięciu znamio- nowym powyżej 1 kV

 

Cena: 16 zł

 

 

 

Egzamin kwalifikacyjny elektryków (D i E)

w pytaniach i odpowiedziach

 

Jan Strojny

Zeszyt 7

Sieci elektryczne oświetlenia ulicznego. Elektryczna sieć trakcyjna. Urządzenia elektrotermiczne. Elektryczne spawarki i zgrzewarki. Urządzenia do elektrolizy. Urządzenia prostownikowe i akumulatorowe.

 

Cena: 15 zł

 

 

 

Egzamin kwalifikacyjny osób zajmujących się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci cieplnych

w pytaniach i odpowiedziach

 

Kazimierz Buczek

 

Książka zawiera informacje z zakresu techniki cieplnej, zasad budowy, działania i eksploatacji urządzeń i instalacji cieplnych. Przedstawione również zostały zagadnienia prawa energetycznego, przepisów wykonawczych bhp ppoż. oraz przepisów o dozorze technicznym. Pozycja przeznaczona jest dla osób z zakresu eksploatacji (E) urządzeń i instalacji energetycznych w grupie 2.

 

Cena: 48 zł

 

 

 

Poradnik montera elektryka

Pozycja przeznaczona jest przede wszystkim dla monterów i techników elektryków, którzy zajmują się montażem, eksploatacją oraz konserwacją urządzeń i instalacji elektroenergetycznych.

 

Cena: 59 zł

 

 

 

Egzamin kwalifikacyjny osób zajmujących się eksploatacją sieci, urządzeń i instalacji gazowych

Jan Dyb, Ryszard Miś, Tadeusz Zawadzki

Książka zawiera informacje o gazach i paliwach gazowych, zasadach budowy, działania i eksploatacji urządzeń i instalacji gazowych. Przedstawione również zostały zagadnienia prawa energetycznego, przepisów wykonawczych bhp, ppoż. oraz przepisów o dozorze technicznym. Pozycja przeznaczona jest dla osób z zakresu eksploatacji (E) urządzeń i instalacji energetycznych w grupie 3.

Cena: 51 zł

 

 

 

Operator zespołów prądotwórczych

Mariusz Brzęcki

Książka porusza kwestie związane z obsługą zespołów prądotwórczych. Znajdują się tutaj informacje związane z dokumentacją techniczno-ruchową, budową oraz funkcjonowaniem zespołów prądotwórczych, zasadami ich eksploatacji, obsługi i konserwacji oraz zasadami bezpieczeństwa i higieny pracy.

Cena: 30 zł

 

 

 

Monter Instalacji Elektrycznych

Władysław Orlik

Książka zawiera podstawowe wiadomości  dot. instalacji w budynkach mieszkalnych i obiektach przemysłowych, ustalenia zapotrzebowania mocy, zabezpieczeń i ochrony przeciwporażeniowej. Autor omawia  zagadnienia związane ze stosowanymi materiałami, osprzętem i niezbędne narzędzia wskazując przy tym obowiązujące przepisy i normy. Książka przyda się osobom wykonującym instalacje elektryczne.

Cena: 34 zł

 

 

 

Instalowanie urządzeń gazowych- poradnik

Konrad Bąkowski

Książka jest zbiorem  praktycznych wskazówek dla projektantów, wykonawców i użytkowników instalacji gazowych. Przedstawia zagadnienia techniczne z uwzględnieniem aktualnych przepisów  zgodnie z postanowieniami PN-En i dyrektywami UE.

Cena: 65 zł

 

 

 

Pytania i testy egzaminacyjne na uprawnienia budowlane

Mirosław Giera

Książka zawiera ok. 1150 pytań testowych z odpowiedziami (w tym 500 aktualnych pytań pochodzących ze strony internetowej Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa), 8 przykładowych testów egzaminacyjnych z lat poprzednich na egzamin pisemny z odpowiedziami oraz ok. 200 też na egzamin ustny.

Cena: 75 zł  NOWOŚĆ

 

 

 

GDE 2016

Sponsor Strategiczny:


Partner Merytoryczny:


Sponsorzy:


Ogłoszenia

Tydzień w SEP

Członkowie Wspierający

 

Patronat SEP o/Gdańsk

Home | SEP | Studenckie Koło SEP PG | Kontakt

© 2013 sep.gda.pl P.Sz.